شرکت پاسارگاد؛ طراح، سازنده و مجری پل معلق و پل شیشه‌ای معلق

جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲

شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران

خانه » شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران

شرکت پاسارگاد؛ طراح، سازنده و مجری پل معلق و پل شیشه‌ای معلق

شرکت آریا گستر پاسارگاد خاوران طراح، سازنده و مجری برتر در زمینه پروژه‌های تفریحی و توریستی پردرآمد می‌باشد. این شرکت قادر به اجرای جدیدترین پروژه‌های توریستی و تفریحی خلاقانه، رستوران‌ها و هتل‌های خاص و ساختمان‌هایی با معماری عجیب و منحصر به فرد است که برای اولین بار در ایران و جهان ساخته می‌شود.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های انسان خلق ایده و سرمایه گذاری هوشمند (بهترین سرمایه گذاری) است. شرکت پاسارگاد با تلاش و تجربه چندین ساله خویش و پیشگام در زمینه طراحی و اجرای پروژه‌های توریستی توانسته بهترین و جدیدترین ایده‌های توریستی، عمرانی، تفریحی و رستورانی را به مرحله اجرا دربیاورد.

قطعا خلاقیت و اولین بودن در هر زمینه باعث پیشرفت، شهرت (ماندگاری نام) و موفقیت می‌شود. شاید دلیل ماندگاری بسیاری از برندها و ثبت دائمی آن‌ها در ذهن مردم همین باشد. اینجاست که فلسفه و ریشه شعار شرکت پاسارگاد (با ما ستاره شهرتان شوید) بیشتر نمایان می‌شود.

با سرمایه گذاری در هر یک از پروژه‌های توریستی شرکت پاسارگاد، علاوه بر در اختیار داشتن درآمد بسیار بالا و یک بیزینس با پرستیژ، شما را تبدیل به قطب گردشگری شهر، استان و حتی کشور می‌کند.

با توجه به متعدد بودن رستوران‌ها و تفریحات تکراری در سطح کشور، مردم به دنبال تجربه یک مکان خاطره‌انگیز و خاص هستند که بتوانند هیجان را تجربه کنند. داشتن یک ساختمان با معماری خاص و لاکچری یا داشتن یک رستوران یا کافی شاپ خاص و عجیب و ده‌ها پروژه خلاقانه شمارو در شهرتان تبدیل به یک برند می‌کند. بیزینس شما محل گردآوری مردمی می‌شود که آمده‌اند مبلغی را جهت تفریح لاکچری و هیجانی خود بکنند و این برای شما و آن‌ها بسیار خوشایند است.

این بیزینس خستگی ندارد و برخلاف بسیاری‌های از کارها و مشاغل خسته کننده، به شما روزانه نشاط و شعف و رضایت‌مندی می‌بخشد.

سرمایه گذاران گرامی می‌توانند با توجه به میزان سرمایه خویش بهترین پروژه توریستی را از شرکت پاسارگاد دریافت نمایند و با اجرای آن ستاره شهر خودشان شوند.

شرکت پاسارگاد به عنوان شرکت برتر در زمینه‌ی طراحی، محاسبات سازه‌ای، ساخت و اجرای پل معلق و پل شیشه‌ای معلق با تکیه بر دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا می‌باشد.

وب‌سایت اصلی شرکت پاسارگاد: www.pasargadstructure.com

ایمیل: sup@pasargadstructure.com

وب‌سایت بین المللی شرکت پاسارگاد (زبان انگلیسی): www.touriststructures.com

تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۲۴۰۸۶ مدیرعامل (مهندس سعید صفری)

تلفن ثابت: ۰۵۱۳۳۶۶۶۶۶۴ – ۰۵۱۳۳۶۶۶۶۰۸ – ۰۵۱۳۳۶۶۶۶۰۹

آدرس: مشهد، خیابان فلسطین، نبش فلسطین۳۳، پلاک۱۹۰، طبقه اول


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می‌باشد. ©
LemonTheme